forum.cosmetic.pl Strona Główna forum.cosmetic.pl
forum kosmetyczne portalu cosmetic.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Portal cosmetic.pl poszukuje osób zainteresowanych podjęciem stałej współpracy(na zasadach non-profit) w następującym zakresie tematycznym:

» pielegnacja i stylizacja paznokci
» biochemia
» kosmetologia
» dermatologia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy z redakcją na adres: cosmetic@cosmetic.pl celem omówienia szczegółów współpracy.

Polityka prywatności dostępna tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fale Radiowe - pytania :)
Autor Wiadomość
Lucyy72 

Wysłany: Pią Lip 03, 2009 7:10 pm   Fale Radiowe - pytania :)

Hej, mam kilka pytani odnośnie zabiegów. Na jakie partie ciała można wykonać Fale Radiowe? jestem zainteresowana tymi zabiegami i dopytuje o wszystko :) ile zabiegów warto sobie zrobić, ile trzeba czekać na efekty? Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami ?? :) pozdrawiam serdecznie

mariolcia_1 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 3:49 pm   

Lucyy72, na wszystkie partie, niewielki efekt widoczny jest zaraz po zabiegu i pogłębia się w miarę upływu czasu, ostateczny ok 6-8 miesięcy po zabiegu, ceny różne w zależności od gabinetu jak i od roadzaju sprzętu którym jest zabieg wykonywany.

Lucyy72 

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 7:34 pm   

Dzięki za informacje, :) Mariolcia mogłabyś polecić jakiś salon w Krakowie, który wykonuje takie zabiegi, jest sprawdzony i niekoniecznie najdroższy :) :) dziękuje z góry :)

mariolcia_1 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 2:23 pm   

Lucyy72, niestety nie znam , ale popytam :wink:

olcia29 

Wysłany: Wto Lip 07, 2009 8:28 pm   

hej, ja wykonywałam serię zabiegów w salonie Laime, w Krakowie. Wybrałam salon ze względu na atrakcyjne ceny ( chyba najniższe, po tym jak sprawdzałam:) Po serii 6 zabiegów widziałam już znaczne efekty, a po kilku miesiącach faktycznie głębokie zmarszczki mi się spłyciły, skórę mam widocznie młodszą i napiętą. mogę szczerze polecić zabiegi oraz salon. Pozdrawiam

Sheep 

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 9:17 pm   

Warto pamiętać, że urządzenia wykorzystujące fale radiowe to nie tylko pomoc na zmarszczki. Miałam okazję sprawdzić działanie zabiegu modelującego na uda, po pierwszym zabiegu widziałam już efekty w postaci wygładzenia skóry, która stała się bardziej jedwabista. Sam zabieg na pewno jest komfortowy - odczuwa się podczas wykonywania przyjemne, relaksujące ciepło w miejscu, po którym przesuwana jest głowica urządzenia. Na pewno jest to jedna z przyjemniejszych metod pozbywania się cellulitu i poprawienia napięcia skóry. Zabieg wykonywany był w Abacosun w Gdyni.

Niestety nie mieszkam w Trójmieście i na codzień mam daleko do salonu dysponującego falami radiowymi RF, więc nie miałam okazji poddać się pełnej serii, ale i tak polecam.

Lucyy72 

Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 12:38 pm   

Dziękuję za odpowiedzi, właśnie jestem z Krakowa i wybrałam Laime. Zapisałam się na konsultacje i 1 zabieg :) jestem podekscytowana i już nie mogę się doczekać. Maja tam teraz ogromną promocje na fale radiowe na twarz!! Także mnie to bardzo przekonało :D Będę pisać o efektach :D :D

sowa_poranna 

Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 1:58 pm   

Lucyy72 napisał/a:
Będę pisać o efektach :D :D

No i jak efekty? Minęło juz kilka miesięcy więc powinny być zdumiewające.
I jak z tą promocją fali radiowych na twarz?

A może od tematej pory moż jeszcze któraś z was poddała się temu zabiegowi. Jak wrażenia? Bardzo mnie to interesuje :)

PhytoniaBellCli 

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 2:12 pm   

Ja także jestem ciekawa jak działają fale radiowe stosowane na twarz. Czy dają widoczne efekty?

Ewka00K 

Wysłany: Sro Cze 23, 2010 10:07 am   

witam ja też byłam na takich zabiegach fal radiowych na twarz i szyja w Laime w Krakowie. Miałam głębokie zmarszczki wokół oczu oraz bruzdzie nosowej gdyż jestem nałogowym palaczem. Po serii 7 zabiegów przede wszystkim ta bruzda mi sie spłyciła, a nie powiem "kurze łapki" też pozanikały. Fajnie miałam w pakiecie gratis szyje i moja lekko pomarszczona szyjka ładnie się ujędrniła i wygładziła. Mówiono mi że po ostatnim zabiegu do miesiąca dwóch będzie dopiero efekt, ale jak Boga Kocham, już przy 3 zabiegu widziałam dużą różnice :) Jestem już 3 miesiące po serii i jest suuuper:) Myślę teraz o spróbowaniu czegoś nowego, tzn. za jakiś czas.... może mezoterapia u nich? Miała któraś z Was?

kotlui 

Wysłany: Sob Lip 03, 2010 10:42 am   

Sama nie mam radiofrekwencji i nie będę też reklamowała żadnego salonu.Moja kuzynka korzystała z RF,najpierw miała wykonywaną serię na aparaturze nazwijmy ją "chińskiej" za kilka tysięcy złotych dostępnej na allegro (nawet przymierzałam się przez moment do zakupu),efektów zero ,prawie 2000zł w błoto.Reklamowała to w salonie,powiedzieli jej że efekty po od 3 do 6 miesięcy się pokażą,zrobiła więc zdjęcia, wydrukowała ,kazała sobie założyć kartotekę w salonie i czekała.Po 5 miesiącach,konsultacja w tym gabinecie,rozczarowanie,właścicielka przyznała że nic to nie dało,zobowiązała się do zwrotu pieniędzy,jak tylko dystrybutor sprzętu rozpatrzy reklamacje na sprzęt :lol: . Skończyło się tym że w tamtym salonie w ramach zadośćuczynienia przedłużają jej włosy,bo dystrybutor stwierdził że nie gwarantuje efektów !!!
Dwa miesiące temu poszła znów na radiofrekwencję ale już zwracała uwagę na dobry sprzęt i efekty przerosły oczekiwania,już po pierwszym zabiegu było widać że coś się dzieje ze skórą.Zresztą i samo odczuwanie w trakcie było zupełnie inne,kosmetyczka cały czas kontrolowała jej temperaturę skóry żeby nie przegrzać kolagenu.Jest po trzech zabiegach i linia szczęki jest zarysowana a opadające policzki się podniosły.W ramach tego że wykupiła od razu cały pakiet,ma robione podbrzusze i zwiędnięta skóra która tak wyglądała po ciąży od wiele lat ,zaczęła się ujędrniać i wygładzać !
Wniosek z tego że radiofrekwencja jest rewelacyjna ,pod warunkiem że robiona na dobrym sprzęcie przez specjalistę.Niestety na tego typu aparaturę nigdy nie będzie mnie stać,ale chyba lepiej nie wprowadzać usługi na podróbkach i stracić zaufanie klientki.

mirekz 

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 10:25 am   

Mnie zabiegi kompletnie nic nie dały - a byłam w Kraku na dwóch, kupionych na zakupach grupowych. Efektem jest wyłącznie wydana kasa. Później już bawiłam się sama i o dziwo Bio-serum relaksujące HB dało lepszy efekt niż zabiegi na które mimo wszystko wydałam sporą kasę :(

EPStudio_pl 

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 6:34 pm   

Ja nigdy nie korzystałam z takiego zabiegu fal radiowych,wiec ciężko mi coś powiedzieć na ten temat.Z tego co widze,to jest on droższy niż pozostałe,więc i efekty muszą przyjść.

anka1950 
anka1950

Wysłany: Nie Lut 16, 2014 2:34 am   Polecam Focusa 3D! Lifting bez skalpela!

Jestem również po wykonanej serii Focusa 3D i efekty przeszły moje oczekiwania!!! Wyglądam jak po chirurgicznym liftingu skóry, patrząc na zdjęcia przed pierwszym zabiegiem, przed piątym i przed dziesiątym oraz po nie dowierzam do tej pory, jak staro wyglądałam!!!
Każdy pyta czy byłam u dr. Szczyta czy jestem po prostu cała ostrzyknięta przez lekarza.
Polecam!!! ale zwracajcie uwagę, czy dany salon, gabinet jest autoryzowany i czy ma prawdziwego Focus RF 3D!
Wiele ma podróbki o czym przekonały się moje koleżanki - efekt zerowy poprawy a mnóstwo pieniędzy wydane. Miejsca w których nie ma prawdziwego Focusa powinny się wstydzić, że naciągają ludzi i prasują chińskimi urządzeniami utwierdzając klienta w tym, że to Focus! Pamiętajcie, że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw a wasza renoma upadnie!
Wchodźcie na stronę focusa.com i wyszukujcie miejsca stosowne do waszego zamieszkania.
Pozdrawiam wszystkich.
P.s. Focus ma specjalistyczne kremy o czym poinformowała mnie moja kosmetolog także jeśli ktoś nakłada żel np do usg czy ekg to już coś nie tak ?? ??
Zwracajcie kochane na to uwagę!
Jeśli ktoś potrzebuje namiaru na sprawdzony gabinet mogę podać kontakt do doswiadczonego, medialnego dermo kosmetologa w trójmieście.

5sonia75 

Wysłany: Nie Lut 16, 2014 2:16 pm   

w wątku infuzja tlenowa opisywałam cały zabieg, któremu się poddałam, jednym z elementów są właśnie fale radiowe. Jestem bardzo zadowolona i chętnie się skuszę na kolejny zabieg. Tutaj można poczytać o nim http://cosnetblog.pl/foto...fuzji-tlenowej/

Odpowiedz do tematu