forum.cosmetic.pl Strona Główna forum.cosmetic.pl
forum kosmetyczne portalu cosmetic.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Portal cosmetic.pl poszukuje osób zainteresowanych podjęciem stałej współpracy(na zasadach non-profit) w następującym zakresie tematycznym:

» pielegnacja i stylizacja paznokci
» biochemia
» kosmetologia
» dermatologia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy z redakcją na adres: cosmetic@cosmetic.pl celem omówienia szczegółów współpracy.

Polityka prywatności dostępna tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
jaki krem przeciwzmarszczkowy?
Autor Wiadomość
sowa_poranna 

Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 1:34 pm   jaki krem przeciwzmarszczkowy?

Witajcie.
Moja mama ma niedlugo urodziny, pomyslalam wiec, ze dobrym pomyslem byloby kupienie jej kremu przeciwzmarszczkowego. Nie chce jednak by byl to jakis specyfik z drogeryjnej polki, dlatego pytam o rade tutaj. Slyszalam, ze kosmetyki firmy MayStar sa dobre, ale co wy na ten temat sadzicie?

klementynka 

Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 1:00 am   

z Maystara polecam CAVIAR THERAPY DELUXE CREAM

wroc-anka 

Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 7:20 pm   

a może coś z seri kosmetyków z jadu żmiji ?
http://www.activeshop.com...35_265_280.html

narazie miałam tylko próbki i folder ta seria zapowiada się całkiem ciekawie

sowa_poranna 

Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 12:26 am   

Na pewno zdecyduję się na coś z terapii kawiorowej, ale co lepsze: maseczka, serum, krem?
Mam mętlik w głowie, a chciałabym naprawdę coś dobrego wybrać, coś, co zadziała.

A chcę koniecznie coś z Maystar, bo to dobra i sprawdzona marka. Przez jakiś czas podszywała się pod nich clarena, ale nie dałam się nabrać i nadal zamawiam ich kosmetyki od jedynego w Polsce dystrybutora czyli Activ.

A może CAVIAR THERAPY DERMO SKIN ZESTAW?

Herbalist 

Wysłany: Sro Lis 04, 2009 7:41 pm   

Nie znam tej firmy, ale mogę Ci polecić dobry krem przeciwzmarszczkowy, którego sama używam. To Guinot na dzień. Dobre ekskluzywne kosmetyki (takie na prezent) możesz kupić w sklepie LemonNet.pl. Mają dużo kremów przeciwzmarszczkowych i na pewno takich których nie możesz kupić w drogeriach w Polsce. Może kup mamie serię na dzień i na noc?

ewelynka 

Wysłany: Sro Lis 04, 2009 8:16 pm   

w sumie dobrze jest używać kosmetyków z tej samej serii i na noc i na dzień, uzupełniaja swoje działanie:)

Lusiek276 

Wysłany: Sro Lis 18, 2009 5:34 pm   

Moja mama używa kosmetyków przeciw zmarszczkowych z Flos-leku i bardzo je sobie chwali. Nie znajdzie się ich raczej w drogerii, są sprzedawane przeważnie z aptekach. Poza tym mają dość rozbudowaną serię więc nie będzie problemu z dobraniem innych kosmetyków.

PhytoniaBellCli 

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 1:45 pm   

Zaopatrzenie się w serię kosmetyków na dzień i na noc jest świetnym wyborem. Często zapominamy o kremie na noc, a to właśnie w nocy skóra regeneruje sie najbardziej.

romali4 
romali

Wysłany: Czw Gru 03, 2009 11:17 am   

:oops:
Wiem, że trochę późno się dołączam do wątku, ale czasem osoby w starszym wieku wolą mieć jednocześnie krem na dzień i na noc, a są właśnie takie, moja mama takiego używa. Gdyż kosztuje to mniej, szybciej go zużywa, może sobie dokupić szybciej nowy. Wszystko zależy od osoby, która go stosuje. Znam osoby, co mówią, ja przez całe życie używam Nivea i mi wystarcza, a znam osoby, które twierdzą, chcesz być piękną, musisz o siebie zadbać.

Zula 

Wysłany: Czw Gru 03, 2009 9:45 pm   

Lusiek276 napisał/a:
Moja mama używa kosmetyków przeciw zmarszczkowych z Flos-leku i bardzo je sobie chwali. Nie znajdzie się ich raczej w drogerii, są sprzedawane przeważnie z aptekach. Poza tym mają dość rozbudowaną serię więc nie będzie problemu z dobraniem innych kosmetyków.

Moja mam też używa kremów Flosleku z serii Rosa Mosqueta i muszę przyznać, że wygląda pięknie więc chyba działają.

romali4 
romali

Wysłany: Pią Gru 04, 2009 7:39 am   

Moja mama zaczęła używać kremów nowej generacji DNA z firmy Rosa Impex, jak na razie jest zachwycona, mówi, że świetnie nawilża twarz, a co najistotniejsze nawet po umyciu wodą, twarz ją nie ściąga. Firma ta jest prawie nie znana w Polsce, ale już jest jej dystrybutor w Polsce, polecam bo od dwóch lat mam do czynienia z tymi kosmetykami i jestem ja i moi znajomi bardzo zadowoleni. W razie czego mogę podać link tej firmy z Bułgarii, tam jest produkcja, ale opracowywane jest wszystko w laboratoriach francuskich i szwajcarskich, a w Polsce są dostępne albo w sklepie internetowym, albo w różnych miastach woj śląskiego w wielu drogeriach. Cenowo bardzo przystępne, ale głównie dlatego, że dystrybutorzy nie mają jeszcze ogromnych reklam w mediach, co pożera ogromne koszty i podwyższają ceny produktów.

PhytoniaBellCli 

Wysłany: Sob Gru 26, 2009 1:49 pm   

Moja jeszcze jedna rada: nie patrz na markę ani cene,najpierw poczytaj opinię który kosmetyk jest naparwde skuteczny. Na Twoim miejscu kupiłabym mamie cały zestaw: mleczko,krem i serum do twarzy na dzień oraz noc.
A wybór firmy należy już do Ciebie.

Gee 
kosmetyczka

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 3:51 pm   

sama opinia nie wystarczy bo krem, który moja mama uważa za zły, teściowej pasuje i działa.
Opinie bywają nieprawdziwe ze względu na rózne zapotrzebowanie skór na składniki zawarte w kremach.

najlepiej idz na diagnostykę skóry kamerką lub lampą Wooda, a w gabinecie i salonach poproś o próbki - kilka dni używania i czujesz czy krem skórze pasuje czy nie.

romali4 
romali

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 6:10 pm   

Gee napisał/a:
sama opinia nie wystarczy bo krem, który moja mama uważa za zły, teściowej pasuje i działa.
Opinie bywają nieprawdziwe ze względu na rózne zapotrzebowanie skór na składniki zawarte w kremach.

Podzielam te opinię, nie dla każdej osoby to samo pasuje, każda skóra jest inna, pomimo takich a nie innych określeń, że delikatna i wrażliwa lub normalna i mieszana. Sama przed rozpoczęciem stosowania jakiegoś kosmetyku, jeśli tylko istnieje taka możliwość sprawdzam najpierw próbkami.

melba 

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 11:35 pm   

Zgadzam się, że każdy kosmetyk trzeba dostosować do preferencji swojej skóry. Np moja mama używa serii Rosa Mosqueta Flosleku i jest bardzo zadowolona :)

Odpowiedz do tematu