forum.cosmetic.pl Strona Główna forum.cosmetic.pl
forum kosmetyczne portalu cosmetic.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Portal cosmetic.pl poszukuje osób zainteresowanych podjęciem stałej współpracy(na zasadach non-profit) w następującym zakresie tematycznym:

» pielegnacja i stylizacja paznokci
» biochemia
» kosmetologia
» dermatologia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy z redakcją na adres: cosmetic@cosmetic.pl celem omówienia szczegółów współpracy.

Polityka prywatności dostępna tutaj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mary Kay - co sądziecie o kosmetykach????
Autor Wiadomość
beauty-she 
MARY KAY

Wysłany: Czw Sty 10, 2008 8:09 am   Mary Kay - co sądziecie o kosmetykach????

Witam wszystkich forumowiczów,

jestem zainteresowana tym, co myślicie na temat kosmetyków MARY KAY, czy spotkaliście się z nimi i jakie opinie na ich temat macie. Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

dabb 
MK

Wysłany: Nie Sty 13, 2008 2:59 pm   Mary Kay

Witam, używam kosmetyków Mary Kay i jestem z nich bardzo zadowolona:)
Szkoda, że mało się o nich mówi.

GirlyGirl 
Moderator

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 6:49 pm   

Jak na kosmetyki detaliczne nie są złe...chociaż do pielęgnacji twarzy używam tylko produktów profesjonalnych.

Z pielęgnacji twarzy - godny polecenia jest krem pod oczy z Matrixylem, chociaż niektóre osoby niestety uczula :? Co do pielęgnacji ciała to linia SPA jest naprawde świetna...
No i jestem zakochana w zapachu Tribute :mrgreen:

Bezkonkurencyjna dla mnie jeśli chodzi o podobną półkę cenową jest kolorówka...a szczególnie kolorystyka, wszytsko naturalne,stonowane i można naprawde skompletować piekny zestaw...Uwielbiam błyszczki, cienie, puder brązujący, korektor rozświetlający pod oczy jest bomba...

Obok cenowo podobnej PUPY i GOSHA to moje kolejne perełki w kolekcji kosmetyków 8)

Ciekawią mnie nowe pudry mineralne własnie zamówiłam jeden i czekam :lol: zobaczymy czy bomba czy niewypał będzie :wink:

Nie zachwyciła mnie wcale pielegnacja postawowa, Time Wise do cery mieszanej, podkłady średniokryjące, tusze do rzęs dość przeciętne...

Ciekawe tylko czemu w Stanach te kosmetyki są 20-30% tańsze niż w Polsce :evil:

Gee 
kosmetyczka

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 10:40 am   

w cały rok 2005 moj salon byl dystrybutorem tych kosmetyków, ja generalnie nie jestem z nich zadowolona, bylo parę klientek ktore uwielbiały i zamawiały ale to były głównie osoby,które to zobaczyły w USA. Jedyne co mi przypadło do gustu to zestaw satin hands, satin lips i baza na powieki.

Mało się o tej firmie mówi ponieważ nie widać ich w gazetach ani w branży. poza tym obowiązuje tam dosyć dziwny sposów werbowania na dystrybutorów i takie "szkolenia" na płytkach CD. długo nie mogłam się uwolnić od jednej osoby, która non stop dzwoniła i przyjeżdzała...

Powiem tak- cenowo na poziomie selektywnych marek, a merytorycznie 100 lat za kampaniami avonu, ktory przeciez znają wszyscy...

moderator
Moderator

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 11:31 am   

Ja zgadzam sie z przedmowczynia, jak kazda firma i MARY KAY ma kilka ciekawostek, jednakze za te pieniazki mozna miec produkty lepsze jakosciowo. Poza tym ich marketing jest tak obrzydliwie amerykanski - nie do przyjecia dla przecietnej europejki.

GirlyGirl 
Moderator

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 4:17 pm   

No tak Modku masz racje, ceny troszkę wyśrubowane, ale w Stanach o wiele niższe :roll: Ja akurat jestem bardzo zadowolona z kolorówki i tutaj ceny są przystepne i adekwatne do jakości...kolorystyka jest świetna a i jakość bardzo dobra.

Co do ich "polityki" marketingowej tragedia...bedąc na pierwszym spotkaniu czułam się jak w sekcie :| ... kupuje te kosmetyki wyłacznie dla siebie więc z rabatem mi się opłaca :wink: ... nie chodze na żadne spotkania i wogóle trzymam się daleko by nikt nie zatruwał mi życia jak Urodziemagmie :mrgreen:

Gee 
kosmetyczka

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 8:00 pm   

girlygirl uchowaj Cię Boze! :)
ja mam klientki a ta kobita się pcha do gabinetu i natychmiast chce rozmawiac :) mimo,ze należę do osób stanowczych to i tak miałam problem.

GirlyGirl 
Moderator

Wysłany: Czw Sty 24, 2008 1:29 pm   

Wiem Urodamagma słyszałam od niektórych dziewczyn na szkoleniu z makijażu bo tylko na tych byłam :roll: Dobrze, że tanie te szkolenia bo tak naprawdę to laik nie za wiele z nich wyniesie, ja akurat chciałam podejrzeć technike pracy Bieleckiego ot co nie pożałowałam 50zł hehe :mrgreen:

Ale faktycznie...byłam na jednym szkoleniu z H.Rygiel i myślałam, że padne :roll: nie mówiąc o tym, jak te idiot... się cieszą i klaskają...opowiadając urzekające historie ich kariery w Mary Kay...żenada :roll:

karymary 
opalanie w 6 sekund

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 9:59 pm   

Witam, testuję kosmetyki od póltora miesiąca, a muszę podkreslić że cerę mam bardzo wymagajacą : sucha, skłonna do zmarszczek i naczynek, wrażliwa...
Bardzo długo szukałam więc odpowiedniej pielegnacji.
Zamiast "zwykłego" zakupu dałam się namówić na zestaw startowy i tym samym zostałam konsultantką, choc w zyciu robię zupełnie coś innego.
Postawiłam sobie jeden warunek, dopóki nie przetestuję - nie polecę nawet własnej rodzinie, choc jak wiadomo cery i wymagania mamy różne.
Z czystym więc sumieniem według mnie godne polecenia są:

pielęgnacja Time Wise- za cudowną konsystencję, wysokie filtry SPF 25, znaczna poprawa kolorytu skóry
krem przedłużający nawilżenie- moja skóra wreszcie napojona
mikrodermabrazja - identyczna jak w salonach kosmetycznych ! efekty i koszty takich zabiegów chyba znacie
intensywnie regenerujący krem pod oczy- znaczna poprawa wyglądu skóry pod oczami

Nie zachwycił mnie beztłuszczowy płyn do demakijażu, odpowiedni również dla osób noszących soczewki, choć niektóre babeczki naprawdę za nim szaleją.
Takze do mineralnego pudru rozswietlającego wciąż nie mogę sie przekonać, choć to może kwestia wprawy w stosowaniu.

W miarę poznawania kolejnych produktów( to moje hobby) chętnie podzielę sie opiniami,
mozna do mnie pisać również na: karymary@o2.pl lub gg 120 55 10

Chętne Panie zaproszę na bezpłatne warsztaty, prowadzone przez profesjonalistów na których narazie równiez sie uczę.

Co do spotkań opisanych wyżej(tylko dla konsultantek), choć sama również na początku byłam zaskoczona( ciągłe komplementy, brawa itp.), proszę mi wierzyć, niektóre kobiety naprawdę potrzebują wsparcia, akceptacji, motywacji i wiary ze strony innych bo dotąd tego od życia nie otrzymały...

miłej nocy :-)

GirlyGirl 
Moderator

Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 10:13 pm   

karymary napisał/a:

mikrodermabrazja - identyczna jak w salonach kosmetycznych ! efekty i koszty takich zabiegów chyba znacie

Czytając tą wypowiedź...tylko jedno słowo ciśnie mi sie na usta... L.I.T.O.Ś.C.I :roll: Jak proszek korundowy zmieszany z emulsją można porównywac do mikrodermabrazji w gabinecie kosmetycznym :twisted: :evil: Nic więcej nie napiszę...bo na forum bluźnić nie mozna :wink:

karymary 
opalanie w 6 sekund

Wysłany: Pią Paź 24, 2008 2:08 pm   

cóż, proponuję się podszkolić :-)
google to potęga ! jesli nie stać Cię na profesjonalną naukę

śliwka 

Wysłany: Sob Lis 15, 2008 10:13 pm   

[color=black]Witam! Aktualnie testuję kosmetyki mało znanej jeszcze w Polsce firmy Mary Kay. I tak szczerze to moje zdanie jest podzielone jeśli chodzi o jakość, skuteczność i cenę. Każda firma kosmetyczna jak i ich produkty kosmetyczne mają swoje wady i zalety... Jednakże Mary Kay to kosmetyki profesjonalne tak jak Bielenda, Ziaja czy Phyris. Gusta zawsze sa różne i jak wiadomk każda z nas wymaga od kosmetyku czegoś innego. Mary Kay jest dobrą firmą kosmetyczną przynajmniej dla mnie. Mam nadzieję że w krótkim czasie znajdzie ona grono wielbicielek... Polecam naprawdę warto! Pozdrawiam

kasiatcb8 
kasieńka

Wysłany: Czw Gru 11, 2008 9:25 am   

GirlyGirl napisał/a:
Wiem Urodamagma słyszałam od niektórych dziewczyn na szkoleniu z makijażu bo tylko na tych byłam :roll: Dobrze, że tanie te szkolenia bo tak naprawdę to laik nie za wiele z nich wyniesie, ja akurat chciałam podejrzeć technike pracy Bieleckiego ot co nie pożałowałam 50zł hehe :mrgreen:

Ale faktycznie...byłam na jednym szkoleniu z H.Rygiel i myślałam, że padne :roll: nie mówiąc o tym, jak te idiot... się cieszą i klaskają...opowiadając urzekające historie ich kariery w Mary Kay...żenada :roll:

Ja jestem konsultantka Mary Kayi w twoim przekonaniu jestem idiotka, brak ci klasy skoro na forum obrazasz dziewczyny ktorych nawet nie znasz!!! Filozofia naszej firmy jest jedna aby nasz biznes byl dla nas radoscia, Ja uwielbiam sluchac hisorie karier moich kolezanek po fachu, nie ma nic bardzije inspirujacego i motywujacego! Jestem dumna z bycia konsultantka Mary Kay, mam nadzieje ze ty nia nie jestes GirlyGirl :?

moderator
Moderator

Wysłany: Czw Gru 11, 2008 8:11 pm   

kasiatcb8 napisał/a:
GirlyGirl napisał/a:

Ja jestem konsultantka Mary Kayi w twoim przekonaniu jestem idiotka, brak ci klasy skoro na forum obrazasz dziewczyny ktorych nawet nie znasz!!! Filozofia naszej firmy jest jedna aby nasz biznes byl dla nas radoscia, Ja uwielbiam sluchac hisorie karier moich kolezanek po fachu, nie ma nic bardzije inspirujacego i motywujacego! Jestem dumna z bycia konsultantka Mary Kay, mam nadzieje ze ty nia nie jestes GirlyGirl :?

Kobiety, nie macie wiekszych problemow??

omaa 

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 4:33 pm   

Osobiście zakochałam się w kremie mocno nawilżającym, który naprawdę ma świetne działanie. Buzia jest dobrze nawilżona a przy tym nie jest napięt i ma bardzo ładny kolor. Drugą miłością jest podkład, który - dzięki Ci Matko Naturo - nie tworzy efektu maski i bardzo ładnie wiąże się ze skórą. Jeśli tylko dobierzesz odpowiedni kolor, napewno będziesz zadowolona.

zainteresowanym z krakowa polecam znaleźć swoją konsultantkę, dzięki której będziecie mogły spróbować i zamówić kosmetyki Mary Kay

Odpowiedz do tematu